Pakował narkotyki w mieszkaniu. Został zatrzymany przez policję

22 lipca 2019, 10:17
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków i środków psychotropowych. Kiedy policjanci weszli do mieszkania mężczyzny, ten akurat pakował narkotyki. Okazało się, że 37-latek ukradł też rower.

W środę 17 lipca gorzowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo narkotykowe. Policjanci, kiedy weszli do mieszkania mężczyzny, ten był w trakcie pakowania narkotyków.

- Podczas przeszukania 37-latka, policjanci znaleźli znaczne ilości narkotyków i środków odurzających. Mężczyzna przechowywał popakowaną w woreczki strunowe marihuanę oraz inne narkotyki, w tym amfetaminę. Towar został zabezpieczony przez kryminalnych, a podejrzany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Okazało się, że 37-latek jest odpowiedzialny również za kradzież roweru. Mężczyzna usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających oraz kradzież. 37-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości