Ulica Piłsudskiego chwilowo jednokierunkowa

19 lipca 2019, 16:22
fot. Marcin Kluwak
Trwają prace przy przebudowie ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Wykonawca sfrezował obecną nawierzchnię, a po weekendzie ruszy z układaniem nowego asfaltu. Na remontowanym odcinku będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Ulica Piłsudskiego jest remontowana na odcinku od ronda Piłsudskiego do GLSu. Obecnie wykonawca ułożył już nowe krawężniki i sfrezował obecną nawierzchnię. Natomiast we wtorek 23 lipca rozpocznie się kolejny etap przebudowy.

Wykonawca rozpocznie prace związane z układaniem nowej nawierzchni. Roboty będą realizowane przy zamknięciu połowy jezdni; na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy. Nie będzie możliwości wjazdu w ul. Piłsudskiego od strony ul. Walczaka i Widok. Objazd do ul. Sułkowskiego i ronda Piłsudskiego wyznaczony zostanie przez ul. Walczaka, rondo Ofiar Katynia i Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. Z trasy objazdu korzystać będą również autobusy MZK.

Wykonawca zobowiązany jest minimalizować utrudnienia w dojeździe do nieruchomości i obiektów oraz zapewnienia dojazdu do osiedla przy ul. Sułkowskiego. Na remontowanym odcinku ul. Piłsudskiego utrzymane zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz oznakowanie ostrzegawcze o robotach.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x