Ulewa rozmyła ścieżkę nad Kłodawką

18 lipca 2019, 12:35
fot. czytelnik
Intensywne opady deszczu, które przeszły w ostatnich tygodniach nad Gorzowem zniszczyły fragment ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Magistrat zapewnia, że ścieżka zostanie naprawiona przez wykonawcę w ramach gwarancji.

Do portalu gorzowianin.com zwrócili się mieszkańcy Gorzowa z prośbą o interwencję w sprawie ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Po czerwcowych ulewach została zniszczona część ścieżki na całej długości stadionu Wart, a ostatnie intensywne opady deszczu jeszcze pogorszyły stan traktu.

- W tym miejscu ścieżka była utwardzona, przez co woda zmyła nawierzchnię i wystaje teraz tylko plastikowa kratka. To utrudnia jazdę rowerem, a o jeździe na rolkach czy hulajnodze można w tym miejscu zapomnieć – podkreśla czytelnik, który prosił o interwencję.

Urzędnicy zapowiadają, że ścieżka w tym miejscu zostanie naprawiona w najbliższym czasie. - Wykonawca zostanie zobowiązany do naprawy ścieżki w ramach gwarancji. Ten odcinek zostanie ponownie utwardzony – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x