Wiadomości

Związali, grozili bronią i ukradli pieniądze

15 lipca 2019, 20:26
fot. archiwum
Do brutalnego rozboju doszło w małej wsi koło Gorzowa. Zamaskowani sprawcy związali dwóch mężczyzn, grozili bronią i ukradli pieniądze – gotówkę oraz monety kolekcjonerskie. Bandytów szuka policja.

W nocy z czwartku 11 lipca na piątek 12 lipca doszło do rozboju w małej wsi Jeninek w gminie Bogdaniec. Trzech zamaskowanych mężczyzn około godz. 2 w nocy napadło na jeden z domów.

Jak ustalił portal gorzowianin.com napastnicy związali dwóch domowników, a następnie przedmiotem przypominającym broń grozili i żażądali pieniędzy, w tym monet kolekcjonerskich. Kiedy bandyci ukradli gotówkę w wysokości około 20 tys. zł oraz monety kolekcjonerskie, uciekli z domu i odjechali samochodem w nieznanym kierunku.

Sprawą rozboju zajmuje się gorzowska policja. - Na ten moment mogę jedynie potwierdzić, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Bogdaniec doszło do rozboju. Dwóch mężczyzn zostało napadniętych przez nieznanych sprawców. Kryminalni cały czas pracują nad tą sprawą – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Z informacji do jakich dotarł portal, napad był dokładnie zaplanowany, a napastnicy wiedzieli czego szukają. Do tej pory nikt w sprawie nie został zatrzymany.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości