Autobus MZK potrącił pieszego

13 lipca 2019, 10:26
fot. czytelnik Dawid
W sobotni poranek przy ul. Matejki na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Informacje oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com. Do wypadku doszło w sobotę 13 lipca po godz. 8 rano na przejściu dla pieszych przy ul. Matejki w rejonie skrzyżowania z ul. Marcinkowskiego.

- Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 56-letniego mężczyzny przez autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji. Potrącony mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został zabrany do gorzowskiego szpitala. Policjanci prowadzą na miejscu czynności wyjaśniające okoliczności wypadku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci póki co nie chcą mówić z czyjej winy doszło do potrącenia. Prowadzone postępowanie ma wyjaśnić czy to kobieta kierująca autobusem MZK potrąciła mężczyznę znajdującego się na przejściu czy też to 56-latek wbiegł prosto pod autobus.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości