Tragiczne zderzenie dwóch motocyklistów

11 lipca 2019, 22:46, red
fot. Anna Kluwak
Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartkowy wieczór przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą. Zderzyło się tam dwóch motocyklistów. Niestety jeden z nich zginął na miejscu, drugi został przewieziony do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 11 lipca około godz. 20.50 przy ul. Północnej w Kostrzynie nad Odrą, w miejscu gdzie ulica przecina tzw. pole woodstockowe. Na miejsce przyjechała policja, pogotowie i straż pożarna.

Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia dwóch motocykli marki honda i kawasaki, którymi kierowało dwóch mężczyzn.

- Na ten moment możemy potwierdzić, że doszło do zderzenia dwóch motocyklistów. Jeden z mężczyzn niestety pomimo reanimacji zmarł na miejscu. Natomiast drugi, ciężko ranny został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają w jakich okolicznościach doszło do zderzenia motocyklistów – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. 

AKTUALIZACJA

- W wyniku wypadku 29-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego zginął na miejscu. Wcześniej był jeszcze reanimowany. Natomiast 23-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do gorzowskiego szpitala. Aż do godz. 5 rano na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba motocykle jechały w tym samym kierunku i w pewnym momencie doszło do zderzenia pomiędzy nimi. Wszystkie zabezpieczone materiały oraz zabezpieczone motocykle pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn tego tragicznego zdarzenia - podkreśla Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości