Zboczeniec znów biega po cmentarzu

2 lipca 2019, 09:30, red
fot. Lubuska policja
Nagi mężczyzna ponownie pojawił się na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Zboczeniec był całkowicie nagi, miał jedynie na głowie zarzuconą kurtkę, a na nogach buty. Mężczyzna, po tym jak pokaże swoje nagie ciało, od razu ucieka.

Całkowicie nagi mężczyzna, raz z maską na twarzy, kolejnego razu z majtkami założonymi na głowie pojawiał się na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie co jakiś czas. Mężczyzna zaczepiał kobiety, pokazywał im swoje nagie ciało, a następnie uciekał.

Do takiego samego zdarzenia doszło ponownie w poniedziałek 1 lipca po godz. 18. Kobiety znajdujące się na cmentarzu zaalarmowały policję, ponieważ po cmentarzu ponownie biegał nagi mężczyzna. Tym razem na głowie miał zarzuconą kurtkę.

- W poniedziałkowe popołudnie dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że po terenie cmentarz przy ul. Żwirowej chodzi całkowicie nagi mężczyzna. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, sprawdzili teren całego cmentarza, ale niestety nie odnaleźli nagiego mężczyzny – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna, który obnaża się na cmentarzu na szczęście nie jest agresywny. Po tym, jak pokaże swoje nagie ciało, od razu ucieka w krzaki. To mężczyzna w wieku około 50 lat. Nie wykluczone, że po tym jak ucieka w krzaki, od razu zakłada ubrania, tak aby nie mogła go zatrzymać policja, która zjawia się po kilku minutach na miejscu.

Nie wykluczone, że nagi mężczyzna z maską, to 54-latek który w 2017 roku obnażał się rejonie cmentarza i parku Słowiańskiego. Wówczas mężczyzna odpowiedział za nieobyczajne zachowanie. Dwa lata temu policjanci zatrzymali łącznie dwie osoby, które biegały nago po cmentarzu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości