Gorzów: Z siekierą poszedł po piwo

1 lipca 2019, 14:06, ak
fot. Lubuska policja
Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę na osiedlu Piaski w Gorzowie. 47-letni mężczyzna wszedł nad ranem do osiedlowego sklepu z siekierą w ręce i zażądał piwa. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, został zatrzymany przez policję.

Wszystko działo się w sobotni poranek 29 czerwca po godz. 6 rano w jednym z osiedlowych sklepów przy ul. Sczanieckiej na osiedlu Piaski w Gorzowie. Do sklepu wszedł mężczyzna z siekierą w ręce. O całym zdarzeniu poinformował nas czytelnik Remigiusz.

- Do osiedlowego sklepu wszedł mężczyzna, który trzymał siekierę w ręce. Mężczyzna zażądał, aby ktoś kupił mu piwo. Jedna z klientek znajdująca się w sklepie kupiła piwo i dała je mężczyźnie. Wówczas mężczyzna opuścił sklep – mówi portalowi gorzowianin.com Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Pracownice sklepu od razu wezwały policję. Patrol, który pojawił się na miejscu zebrał niezbędne informacje i zaczął szukać 47-latka z siekierą. Mężczyzna został zatrzymany kilka ulic dalej.

- Policjanci zatrzymali mężczyznę z siekierą kilka ulic dalej. 47-letni mieszkaniec Gorzowa był pod wpływem alkoholu, jednak podczas zatrzymania nie był agresywny i wykonywał polecenia policjantów. Miał w swoim organizmie ponad 1 promil alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie skierowany na badania psychiatryczne. Decyzją lekarza 47-latek pozostał w zakładzie psychiatrycznym – opowiada Sławek.
Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości