Gorzowianie nie są tolerancyjni

30 czerwca 2019, 20:30, red
fot. gorzowianin.com
Ponad 60% czytelników uważa, że mieszkańcy Gorzowa nie są tolerancyjni. To wyniki ankiety, którą przeprowadził portal gorzowianin.com, a w której wzięło udział ponad 1,4 tys. osób.

Przez tydzień czytelnicy portalu gorzowianin.com mogli głosować w ankiecie na stronie portalu, która dotyczyła tego czy mieszkańcy Gorzowa są tolerancyjni. Ankieta pojawiła się przy okazji artykułu o marszu równości, który ma przejść w sierpniu przez Gorzów.

Na pytanie "Czy mieszkańcy Gorzowa są tolerancyjni?" odpowiedziało aż 1450 osób. Aż 60,55% głosujących (878 głosów) uważa, że mieszkańcy Gorzowa nie są tolerancyjni. Wśród odpowiedzi negatywnych co do tolerancji, 33,17% osób (481 głosów) odpowiedziało, że mieszkańcy Gorzowa nie są tolerancyjni. Natomiast 27,38% (397 głosów) stwierdziło, że gorzowianie zdecydowanie nie są tolerancyjni.

Ankieta

Czy mieszkańcy Gorzowa są tolerancyjni?

  • Zdecydowanie tak6.28%
  • Tak12.62%
  • Nie33.17%
  • Zdecydowanie nie27.38%
  • Trudno powiedzieć16.55%
  • Nie mam zdania4%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1450

Z kolei zaledwie 18,82% osób (174 głosy) uważa, że mieszkańcy Gorzowa są tolerancyjni. Na „tak” było 12,62% osób (183 głosy), a tylko 6,28% (91 głosów) stwierdziło „zdecydowanie tak”. Spora grupa ankietowanych nie potrafiła określić jacy są gorzowianie. Odpowiedź „trudno powiedzieć” zaznaczyło 16,55% osób (240 głosów). Natomiast 4% głosujących (58 głosów) nie miało na ten temat zdania.

Wyniki ankiety mogą szokować, ale niestety oddają to jakie rzeczywiście podejście ma część mieszkańców Gorzowa m.in. do organizacji marszu równości czy choćby mieszkańców Ukrainy, którzy osiedlili się w naszym mieście. Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami, które pokazują nastawienie gorzowian.

- Masakra jakaś. Nawet Gorzów zaleje te kolorowe brzydactwo? Jak władze mogły się na to zgodzić!!! Hańba dla Gorzowa hańba.... - napisała Justyna. - A wystarczy że paru dobrych ludzi wpadnie tam z pałami i marsz równości zniknie szybciej niż się zacznie… tylko że policja może przeszkadzać w dobrej zabawie - komentuje Łukasz. - Wstyd, sodoma i gomora. Wynocha stąd ped...ć się w ukryciu, a nie jeszcze się tym chełpicie. Pedały z marszu powinny się czuć zagrożone i bardzo dobrze. Nie są tu mile widziani. Cwele, skur...y i wynaturzenia. Trzeba zrobić z nimi porządek - napisał Darek.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości