Wiadomości

Pieszo z Gorzowa na Pol'and'Rock Festival

26 czerwca 2019, 15:27, red
fot. archiwum
Przejść pieszo blisko 50 kilometrów z Gorzowa do Kostrzyna nad Odrą na Pol'and'Rock Festival. Taki jest cel grupy gorzowian, która planuje pieszą wycieczkę w ramach protestu przeciwko decyzji Przewozów Regionalnych w sprawie wycofania specjalnych pociągów na festiwal.

Grupa mieszkańców Gorzowa chce "olać" kolej i dotrzeć na Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą pieszo. Wszystko na znak protestu przeciwko decyzji Przewozów Regionalnych w sprawie wycofania specjalnych pociągów na festiwal.

Uczestnicy pieszej pielgrzymki na festiwal planują wyruszyć 31 lipca z Gorzowa szlakiem turystycznym, po drodze zatrzymać się na nocleg, tak aby dotrzeć 1 sierpnia na festiwal w Kostrzynie nad Odrą. Woodstockowicze będą mieli do pokonania trasę blisko 50 km pieszo. Godzina i miejsce skąd wyruszą uczestnicy zostanie podana w najbliższym czasie.

Organizatorzy stworzyli specjalne wydarzenie pod hasłem "Olej kolej. Skazani na buta Gorzów", gdzie chętne osoby mogą się zapisywać. - W związku z tym, że PKP chcą nam uniemożliwić udział w najpiękniejszym festiwalu świata Pol'and'Rock, my - fani i przyjaciele WOŚP i Jurka Owsiaka, organizujemy pierwszą świecką pieszą pielgrzymkę rock'and'rollową. Nigdy nie oddamy tego co Jurek i WOŚP zrobili dla nas i naszych bliskich! - podkreślają organizatorzy.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości