Mostek na Sulęcińskiej do przebudowy

24 czerwca 2019, 11:28
fot. archiwum
Miasto szuka firmy, która zajmie się przebudową mostku na kanale Różkowieckim przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie. Obiekt ma zostać przystosowany do wyremontowanej niedawno drogi.

Pod koniec marca zakończyła się przebudowa ul. Sulęcińskiej w Gorzowie. Inwestycja, którą realizowała firma Budomex S.A. objęła odcinek od kanału Różkowieckiego do skrzyżowania z ul. Zuchów. Jednak remont nie objął przebudowy mostku nad kanałem.

Dlatego też miasto ogłosiło właśnie przetarg na przebudowę obiektu mostowego nad kanałem Różkowieckim wraz z przebudową wjazdu na mostek. Urzędnicy czekają na zgłoszenia firm do 9 lipca.

Przebudowa mostku na kanale Różkowieckim będzie polegała na wzmocnieniu i wydłużeniu istniejącej konstrukcji mostu wraz z przebudową skrzydeł wlotowych oraz wykonanie prac utrzymaniowych polegających na wyrównaniu dna i umocnieniu koryta kanału na wlocie i wylocie.

Z kolei przebudowa ul. Sulęcińskiej w rejonie mostku będzie polegała na wykonaniu robót ziemnych, wykonaniu nasypów, nawierzchni chodników i jezdni. Nowy obiekt ma być przystosowaniu do nowej, poszerzonej jezdni oraz chodnika. Na czas robót tymczasowa pętla autobusowa zostanie zlokalizowana przy ul. Osadniczej.

Wykonawca będzie miał czas na realizację inwestycji do 15 listopada 2019.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości