Wiadomości

Po pijaku wskoczył do Warty

23 czerwca 2019, 18:20, red
fot. Lubuska policja
W niedzielny poranek mężczyzna wskoczył do rzeki Warty w Gorzowie. Okazało się, że 30-latek jest pod wpływem alkoholi i wskoczył do wody, bo chciał się schłodzić. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja.

Wszystko działo się w niedzielę 23 czerwca około godz. 10 na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Do rzeki Warty wskoczył 30-letni mężczyzna. Świadkowie od razu wezwali na miejsce straż pożarną i policję.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce pomogli mężczyźnie wydostać się na brzeg. 30-latek tłumaczył policjantom, że wskoczył do wody, ponieważ szukał ochłodzenia. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

- 30-letni mężczyzna, który zachował się nieodpowiedzialnie, został przetransportowany do izby wytrzeźwień. Wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu jest śmiertelnie niebezpieczne – podkreśla Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci przypominają o ostrożności w czasie wakacji. Ważne jest nie wchodzenie do wody w miejscach do tego niewyznaczonych. Ponadto ważne jest wybieranie kąpielisk strzeżonych przez ratowników. A co najważniejsze, nie wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości