Po pijaku wskoczył do Warty

23 czerwca 2019, 18:20, red
fot. Lubuska policja
W niedzielny poranek mężczyzna wskoczył do rzeki Warty w Gorzowie. Okazało się, że 30-latek jest pod wpływem alkoholi i wskoczył do wody, bo chciał się schłodzić. Na miejsce została wezwana straż pożarna i policja.

Wszystko działo się w niedzielę 23 czerwca około godz. 10 na Bulwarze Zachodnim w Gorzowie. Do rzeki Warty wskoczył 30-letni mężczyzna. Świadkowie od razu wezwali na miejsce straż pożarną i policję.

Strażacy, którzy przyjechali na miejsce pomogli mężczyźnie wydostać się na brzeg. 30-latek tłumaczył policjantom, że wskoczył do wody, ponieważ szukał ochłodzenia. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu.

- 30-letni mężczyzna, który zachował się nieodpowiedzialnie, został przetransportowany do izby wytrzeźwień. Wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu jest śmiertelnie niebezpieczne – podkreśla Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci przypominają o ostrożności w czasie wakacji. Ważne jest nie wchodzenie do wody w miejscach do tego niewyznaczonych. Ponadto ważne jest wybieranie kąpielisk strzeżonych przez ratowników. A co najważniejsze, nie wchodzenie do wody pod wpływem alkoholu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości