Wiadomości

Pomysły na pierwszy weekend wakacji

22 czerwca 2019, 11:36
źródło: www.facebook.com/GrillujemyZawarcie
To będzie weekend pełen atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Grillowanie na świeżym powietrzu, Hip-Hop festiwal a poranny piknik na trawie w Parku Róż? Jest w czym wybierać!

 Grillujemy Zawarcie - sąsiedzkie spotkania przy grillu

Zapraszamy na spotkania sąsiedzkie w plenerze! Czeka na Was dobra zabawa przy grillu i muzyce, poczęstunek, zabawy i gry rodzinne. Jednym słowem: grillujemy!

Data: 22 czerwca 2019 – sobota

godziny: 14:00-17:00

Miejsce: plac tuż przy plaży miejskiej, ul. Wał Okrężny,

 

 Amfiteatr Hip-Hop Festiwal • Gorzów Wlkp

W sobotni wieczór w gorzowskim amfiteatrze wystąpią: Sokół, Paluch, Bedoes, Szpaku, Sarius, SŁOŃ WSRH D666a oraz Bonson. DJs: DJ Soina / DJ Nambear

Prowadzenie: Yurkosky

Czekają też na was: ogródki piwne i gastronomiczne, strefa chill, potężne nagłośnienie najwyższej klasy, efekty sceniczne, ekrany led i najlepszy klimat Euforii Dźwięku.

WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

Osoby które nie ukończyły 15 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką opiekunów prawnych. Osoby niepełnoletnie od lat 16 mogą uczestniczyć w wydarzeniu po okazaniu przy wejściu podpisanej zgody przez opiekunów prawnych.

Data: 22 czerwca 2019 – sobota

godzina: 17:00

Miejsce: Amfiteatr w Gorzowie, ul Drzymały.

 

 Piknik u Schroederów – urodziny

W niedzielę, 23 czerwca br. znów wspólnie przeniesiemy się w czasie! Tym razem świętować będziemy urodziny Matthiasa Lehmanna, prawnuka Gustawa Schroedera, dawnego mieszkańca willi przy ul. Warszawskiej 35.

Z tej okazji organizatorzy przygotowali moc urodzinowych niespodzianek i atrakcji.

Program:

12:00 Otwarcie pikniku, powitanie gościa honorowego – dra Matthiasa Lehmanna

12:30 Warsztaty "Dawne zabawy dziecięce"

13:00 Fragmenty "Ślubów panieńskich" Aleksandra Fredry w wykonaniu aktorów ze Stowarzyszenie Art-Drama

14:00 Warsztaty "Dawne zabawy dziecięce"

15:00 Recital gitarowy Grzegorza Klickiego

16:00 Pożegnanie przy platanie

Data: 23 czerwca 2019 (niedziela)

Godzina: 12:00-16:00

Miejsce: Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta – Zespół Willowo-Ogrodowy, ul. Warszawska 35

 

 Zjedzmy razem śniadanie na trawie, grillujmy, kosztujmy lokalnych specjałów.

O godzinie 11 rusza wspólna sesja jogi dla małych i dużych na świeżym powietrzu wśród drzew. Ubierz wygodny strój, nie krępujący ruchów, a jeśli nie masz maty, nie przejmuj się, weźmiemy na zapas. Do zobaczenia na macie. Zajęcia poprowadzi Joanna Lodzińska.

Organizatorzy zapewniają rozrywkę dla najmłodszych: bańki mydlane, hula-hop, gumy do skakania oraz dmuchańce. Jeżeli jesteście zmęczeni całym tygodniem pracy, zabierzcie ze sobą koce, leżaki, grille i wypoczywajcie przy muzyce w strefie chilloutu.

Data: 23 czerwca 2019 (niedziela)

Godzina 11:00,

Miejsce: Park Wiosny Ludów (Park Róż).

 

 Gorzowska Nadwarciańska Dycha

Po raz 6. w Gorzowie odbędzie się bieg Gorzowska Nadwarciańska Dycha. Impreza na którą przyjeżdżają setki biegaczy odbędzie się w niedzielę 23 czerwca. Bieg wystartuje o godz. 10 z ul. Nadbrzeżnej. Co prawda pakiety startowe już dawno zostały wyprzedane, ale przecież każdy z nas może przyjść i kibicować zawodnikom.

Trasa biegu

Start ulica Nadbrzeżna – most Staromiejski – rondo Św. Jerzego – Fabryczna – Waryńskiego – Śląska – stadion żużlowy - Kwiatowa – Sielska – Spokojna – Śląska – Wawrzyniaka – Przemysłowa – rondo Św. Jerzego – most Staromiejski – Spichrzowa – i meta przy ul. Nadbrzeżnej. Biegacze przebiegną trasą dwukrotnie, pokonując łącznie dystans 10 km, czyli dwie pętle po 5 km.

Data: 23 czerwca 2019 (niedziela)

Godzina 10:00,

Miejsce: ul. Nadbrzeżna, Gorzów Wlkp.

 

 VI Parada Lokomotyw TurKol.pl-MIĘDZYRZECZ 2019

Szósta edycja Parady Lokomotyw TurKol.pl - MIĘDZYRZECZ 2019 jest kontynuacją pięciu poprzednich imprez, które odbyły się w latach 2013-2016 w pobliskim Międzychodzie oraz w 2018 roku w Międzyrzeczu. W ramach imprezy na klimatycznej stacji kolejowej zaprezentuje się różne typy taboru kolejowego, w tym lokomotywy, wagony, pojazdy specjalne i wagony silnikowe oraz spalinowe zespoły trakcyjne. Na imprezę przyjedzie kilka pociągów specjalnych, uruchomione zostaną też lokalne pociągi np. z parowozem i zabytkowymi wagonami! Udział w imprezie jest bezpłatny.

Data: 23 czerwca 2019 (niedziela)

Godziny: 9:00-19:00

Miejsce: Międzyrzecz


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości