Zmiany w centrum Gorzowa

21 czerwca 2019, 14:17
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W nocy z wtorku 25 czerwca na środę 26 czerwca wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego zmieni organizację ruchu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Sikorskiego. A wszystko przez to, że zostaną oddane do użytku obie jezdnie ul. Chrobrego.

Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje w nocy z wtorku 25 czerwca na środę 26 czerwca zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Sikorskiego polegającą na oddaniu do użytku zamkniętej dotychczas, wschodniej jezdni ul. Chrobrego. Tym samym od środy kierowcy będą mieli do dyspozycji po dwa pasy ruchu do jazdy prosto na każdej z jezdni.

Niestety w dalszym ciągu nie będzie można skręcić z ul. Chrobrego w ul. Sikorskiego. Natomiast piesi będą mieli do dyspozycji jedno przejście przez ul. Chrobrego, zlokalizowane w południowej części skrzyżowania. Będzie ono obsługiwane przez sygnalizację świetlną.

Otwarcie dwóch jezdni ul. Chrobrego, nie oznacza końca prac w obrębie skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego. Wykonawca w najbliższych dniach będzie prowadził prace na peronach i zatokach autobusowych. W związku z tym przystanki autobusowe przy ul. Chrobrego pozostaną w niezmienionej lokalizacji - przy Titanicu oraz za ulicą Wodną.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości