Obrzuciła 9-latkę jedzeniem

20 czerwca 2019, 11:35, red
fot. Dawid Nowakowski
Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie podczas Dni Gorzowa na jednym ze stoisk handlowych. Pomiędzy ojcem 9-letniej dziewczynki, a ekspedientką doszło do awantury. Niestety w całym zdarzeniu najbardziej ucierpiało dziecko, które zostało obrzucone przez kobietę jedzeniem.

Wszystko działo się w niedzielne popołudnie 16 czerwca podczas Dni Gorzowa. Na jednym ze stoisk handlowych przy ul. Fabrycznej miało dojść do kłótni pomiędzy klientami, a ekspedientką. - Kobieta była bardzo opryskliwa i wulgarna wobec klientów – opowiada czytelnik portalu gorzowianin.com, który poinformował nas o sprawie.

Do stoiska podszedł ojciec z 9-letnią dziewczynką. W pewnym momencie pomiędzy ojcem dziecka, a kobietą doszło do kłótni, więc rodzina zrezygnowała z usługi na stoisku. - Pomiędzy kobietą, a ojcem dziewczynki trwała jeszcze wymiana zdań. Kiedy kobieta ruszyła na mężczyznę z jedzeniem, ten uciekł. Więc kobieta wyrzuciła cały pojemnik z jedzeniem na 9-latkę, która znajdowała się w pobliżu – opowiada świadek zdarzenia. Na miejsce została wezwana karetka, ponieważ przez ostre przyprawy dziecko dostało obrzęku oczu. Sprawa została zgłoszona również na policję.

- Potwierdzamy, że doszło do takiego zdarzenia. Na jednym ze stoisk doszło do kłótni pomiędzy ojcem dziecka, a ekspedientką. Kobieta miała wyrzucić jedzenie na 9-letnią dziewczynkę. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła na policję matka dziecka – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Sprawa jest na bardzo wczesnym etapie, aby mówić za co dokładnie będzie odpowiadała kobieta ze stoiska, która obrzuciła jedzeniem 9-letnią dziewczynkę. Nie wiadomo również dlaczego doszło do kłótni pomiędzy kobietą, a ojcem dziecka.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości