Praca jakiej szukasz

Agnieszka Kaczmarczyk wraca do Gorzowa!

10 czerwca 2019, 18:27
fot. Bartosz Zakrzewski/archiwum
Sześć lat grała w Gorzowie w ekstraklasie, później była w Pruszkowie, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. W ubiegłym sezonie reprezentowała barwy mistrza Polski. Do Gorzowa wraca Agnieszka Kaczmarczyk.

Agnieszka przyszła do Gorzowa w wieku 16 lat i od tamtego czasu grając przez 7 sezonów w klubie odniosła wiele sukcesów. W zespołach młodzieżowych zdobyła Wicemistrzostwo Polski juniorek (2007), trzy Wicemistrzostwa Polski juniorek starszych (2007, 2008 i 2009). Z seniorskim zespołem wywalczyła dwa razy Wicemistrzostwo Polski (2009 i 2010) oraz dwukrotnie brązowy medal (2008 i 2011).

W Gorzowie zadebiutowała w ekstraklasie oraz reprezentacji Polski seniorek. Swoją karierę kontynuowała w Polskich klubach z Pruszkowa, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Polkowic.

- Kontrakt z Agnieszką Kaczmarczyk to pierwszy powrót zawodniczki wychowanej w naszym systemie szkolenia. Zawodniczkę tą cechuje bardzo dobra mobilność i siła fizyczna. To wszystko sprawia że jest dobrym obrońcą. Jest też zawodniczką bardzo dobrze wyszkoloną technicznie co wykorzystuje w ataku w układzie gier 1na1 przodem i tyłem do kosza. Liczę na jej bogate doświadczenie zdobyte w lidze, europejskich pucharach oraz reprezentacji Polski. W większości zespołów w których występowała była znaczącą ich postacią. Taką też jej rolę widzę w naszej nowej drużynie. – mówił trener gorzowskiej drużyny - Dariusz Maciejewski

Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x