W niedzielne przedpołudnie 9 czerwca na skrzyżowaniu ul. Spokojnej i Leśnej w Kłodawie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i mercedesa. Na miejsce została wysłana straż pożarna i policja.
Według wstępnych ustaleń, to kierowca mercedesa jest odpowiedzialny za doprowadzenie do zderzenia. Młody mężczyzna wraz ze swoim kolegą, po tym jak mercedes zderzył się z audi, uderzył w skrzynki pocztowe i zatrzymał się na płocie. Mężczyźni porzucili auto i uciekli z miejsca zdarzenia.
Policjanci, którzy są na miejscu wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku oraz szukają kierowcy mercedesa. Niewykluczone, że mężczyźni podróżujący mercedesem uciekli, ponieważ byli pod wpływem alkoholu.
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Koncert w Świetle Tysiąca Świec
21 grudnia 2025
kup bilet |
|
Tomasz Karolak Stand Up - 50 i co
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Największe przeboje Pink Floyd na żywo - Koncert Another Pink Floyd i Marek Raduli!
20 grudnia 2025
kup bilet |