Motocyklista uderzył w peugeota

6 czerwca 2019, 14:36, red
fot. gorzowianin.com
Na drodze krajowej nr 22 z Różanek do Gorzowa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu marki peugeot. Ranny motocyklista został zabrany do szpitala. Droga jest przejezdna.

W czwartek 6 czerwca około godz. 13 na drodze krajowej nr 22 z Różanek do Gorzowa doszło w wypadku, w którym brał udział motocyklista i kierujący samochodem marki peugeot. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń motocyklista jechał od strony Różanek w kierunku Gorzowa, natomiast kierowca peugeota wyjechał z pola również w stronę Gorzowa.

- Motocyklista, który jechał za samochodem marki peugeot postanowił wyprzedzić auto. Kiedy motocyklista rozpoczął już manewr wyprzedzania, kierujący peugeotem skręcił w lewo, przez co doszło do zderzenia – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Motocyklista uderzył w bok auta i zatrzymał się motocyklem w rowie. Mężczyzna kierujący jednośladem został zabrany do gorzowskiego szpitala jeszcze przed przyjazdem policji. Nie wiadomo w jakim jest stanie. Droga krajowa nr 22 jest przejezdna w obu kierunkach, nie ma żadnych utrudnień w ruchu.


Podziel się





Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x