Zderzenie toyoty i mikrosamochodu [zdjęcia]

6 czerwca 2019, 11:35, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W czwartkowe przedpołudnie na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Sportowej w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów – terenowej toyoty i mikrosamochodu. Mężczyzna z mikrosamochodu został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek 6 czerwca na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej i Sportowej. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy – terenowa toyota oraz mikrosamochód marki aixam. Na miejsce została wysłana policja i karetka pogotowia.

Kierowca toyoty wyjeżdżał z ul. Sportowej w ul. Myśliborską, natomiast kierujący mikrosamochodem jechał ul. Myśliborską w kierunku centrum. - Na skrzyżowaniu działa sygnalizacja świetlna, jednak każdy z kierowców twierdzi, że miał zielone światło, dlatego wjechał na skrzyżowanie, co doprowadziło do zderzenia. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia i to, który z kierowców faktycznie miał zielone światło, a który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym - komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna kierujący mikrosamochodem został zabrany do szpitala. uskarżał się na ból kręgosłupa. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x