Wiadomości

Zmiany na Kostrzyńskiej

4 czerwca 2019, 21:33, red
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W najbliższych dniach wykonawca przebudowy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie planuje kolejne etapy prac, z którymi wiążą się zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej, firma Budimex S.A. planuje rozpoczęcie kolejny prac na remontowanej drodze. To oznacza zmiany w organizacji ruchu i utrudnienia dla kierowców.

W środę 5 czerwca wykonawca planuje zmianę organizacji ruchu przy ul. Kostrzyńskiej od strony węzła Gorzów Zachód, a dokładnie w rejonie ulicy Witnickiej. Obecnie robotnicy zajmują południowy pas ruchu, natomiast od środy przeniosą się na pas północny. Ruch w dalszym ciągu będzie kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Z kolei w czwartek 6 czerwca nastąpią zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Kostrzyńskiej z Dobrą i Warzywną. Wykonawca zajmie północno-zachodnią część skrzyżowania. Ruch na skrzyżowaniu będzie kierowany za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości