Zderzenie czterech aut na Czereśniowej [zdjęcia]

31 maja 2019, 20:47
W piątkowy wieczór przy ul. Czereśniowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych – opla, chevroleta i dwóch fiatów. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych – opla, chevroleta i dwóch fiatów doszło w piątkowy wieczór 31 maja po godz. 20 przy ul. Czereśniowej. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń, kierujący oplem wyjeżdżał z osiedlowej ul. Kościuszki i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ul. Czereśniową kierowcy białego fiata, przez co doprowadził do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że biały fiat zjechał na przeciwległy pas i uderzył w jadącego chevroleta. Natomiast opel uderzył w zaparkowanego czarnego fiata.

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Prawdopodobnie całe zdarzenie zakończy się jako kolizja, a kierowca opla zostanie ukarany mandatem i punktami karnymi.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x