Gorzów: Został pobity i poparzony

31 maja 2019, 14:03, red
fot. archiwum
Gorzowska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie pobicia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu młodego mężczyzny, który został odnaleziony przy ul. Walczaka. Mężczyzna był nie tylko pobity, ale miał również poparzone nogi.

W nocy z piątku 24 maja na sobotę 25 maja przy ul. Walczaka został znaleziony młody mężczyzna – był pobity oraz miał poparzone nogi. Jak ustalił portal gorzowianin.com młody mężczyzna miał się wcześniej bawić w jednym z lokali w centrum Gorzowa razem z grupą znajomych. W pewnym momencie mężczyzna miał nasikać na stół bilardowy.

Później mężczyzna zniknął i został odnaleziony w rejonie szpitala przy ul. Walczaka. Kiedy go odnaleziono, był już pobity oraz miał poparzone nogi na odcinku od ud do łydek. Były to bardzo poważne oparzenia, nawet II stopnia. Mężczyzna trafił do szpitala.

W środę 29 maja do gorzowskiej prokuratury trafiło zawiadomienie w tej sprawie złożone przez rodzinę mężczyzny. - Postępowanie jest na bardzo wczesnym etapie, ponieważ dopiero przyjęliśmy zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie jest prowadzone pod kątem pobicia i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – komentuje Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w tej sprawie i będą próbowali ustalić, kto jest odpowiedzialny za pobicie i poparzenie mężczyzny.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości