Juskaite zostaje w Gorzowie

29 maja 2019, 08:48, mk
Litewska silna skrzydłowa Laura Juskaite po srebrnym sezonie przedłużyła umowę z AZS AJP Gorzów. Kilka dni temu podpis pod umową na kolejny sezon złożyła też Katarzyna Dźwigalska.

Laura Juskaite (188 cm, 21 lat, pozycja 4/5) w zakończonym już sezonie 2018/2019 dla naszego zespołu - InvestInTheWest ENEA Gorzów Wlkp., zdobywała średnio 11.7 pkt. oraz 5.0 zbiórek w Energa Basket Lidze Kobiet oraz 14.4 pkt. i 4.4 zbiórki w Europejskich Pucharach.

- Laura wyróżnia się wysoką sprawnością fizyczną i wszechstronnością w swojej grze. Jak na młodą zawodniczkę cechuje się dużą trafnością podejmowanych decyzji. Laura rozegrała bardzo dobry sezon 2018/2019 w barwach naszego klubu, w związku z czym, zależało nam na przedłużeniu kontraktu z tą perspektywiczną zawodniczką. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ Laura przez cały sezon realizowała naszą myśl szkoleniową i razem z Kapitan naszego zespołu będzie służyła radą i pomocą dla nowych zawodniczek w nadchodzącym sezonie – mówił trener Dariusz Maciejewski

Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x