Składy na mecz z Toruniem

28 maja 2019, 15:21, źródło: speedwaynews.pl
fot. archiwum
W piątek 31 maja o godzinie 20:30 Get Well Toruń podejmie truly.work Stal Gorzów w siódmej kolejce PGE Ekstraligi. Znamy już awizowane składy gości na to spotkanie.

Sporym zaskoczeniem jest skład, który został awizowany przez sztab zarządzający drużyną Get Well Toruń. W zespole próżno szukać nazwisk Rune Holty i Norberta Kościucha. Rolę doparowych seniorów przyjęli niedoświadczeni młodzieżowcy – Filip Nizgorski i Justin Stolp. Czy w piątek na torze pojawią się dwaj brakujący żużlowcy? A może tylko jeden z nich? Tego zapewne dowiemy się w ostatniej chwili.


Z kolei głównym znakiem zapytania w obozie Stanisława Chomskiego jest osoba Petera Kildemanda. W sobotę Duńczyk zaliczył fatalnie wyglądający upadek podczas turnieju SEC Challenge. W jego wyniku doznał poważnego wstrząsu mózgu oraz złamania nosa. Czy sześć dni po takim wypadku to wystarczająco dużo odpoczynku, by „Pająk” wystartował w Toruniu? Gorzowianie najwyraźniej zakładają, że tak – bo dla Petera Kildemanda znalazło się miejsce w awizowanym składzie.

Czytaj więcej na portalu speedwaynews.pl: Get Well awizuje skład bez Kościucha i Holty!

 


Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x