Wiadomości

Impreza na powitanie lata

28 maja 2019, 12:25, red
fot. archiwum
W sobotę 1 czerwca na placu kurczakowym w Maszewie odbędzie się impreza pod hasłem „Powitanie lata w Deszcznie”. Na scenie zobaczymy takich wykonawców jak Nowator, After Party czy Captain Jack.

Od 2016 roku gmina Deszczno organizuje imprezę pod hasłem "Powitanie lata w Deszcznie", która odbywa się na placu kurczakowym w Maszewie. W tym roku impreza z okazji powitania lata odbędzie się w sobotę 1 czerwca.

Dlatego też wójt gminy Deszczno Paweł Tymszan zaprasza do wspólnej zabawy na placu kurczakowym w Maszewie zarówno mieszkańców gminy, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości. Zanim jednak rozpoczną się koncerty, w godz. 13-16.30 na dzieci czeka mnóstwo zabawy. Wszystko z okazji gminnego Dnia Dziecka, który odbędzie się na placu. Będą dmuchańce, skakańce, kącik małego artysty oraz lody.

Natomiast koncerty z okazji powitania lata rozpoczną się o godz. 16.45. Na początek na scenie wystąpi gorzowski zespół Cocktail Boys. Natomiast o godz. 18.15 zobaczymy kabaret Czwarta Fala, który znany jest przede wszystkim z parodii piosenki "Despacito", czyli "Wieśka Tico", który ma już ponad 52 mln wyświetleń na YouTubie.

Z kolei o godz. 19.30 na scenie wystąpi Nowator, czyli Paweł Lipski, znany polski raper. Przez większość kariery tworzył muzykę hip-hopową. Pod własnym nazwiskiem tworzy muzykę popową. Jego najpopularniejsze utwory to "Z lewa do prawa" czy "Wrócę nad ranem". Tuż po godz. 21.30 rozpocznie się koncert zespołu After Party, czyli zespołu grającego muzykę disco polo znanego z takich piosenek jak "Tylko ona jedyna”, „Ona lubi pomarańcze” czy też „Nie daj życiu się”.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast król dyskotek z lat 90-tych, czyli kultowy zespół Captain Jack. Koncert rozpocznie się o godz. 22.30. Podczas występu nie zabraknie takich hitów jak „Iko Iko”, „In the army now”, „Drill Instructor” czy właśnie „Captain Jack”.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości