Wiadomości

Co mnie wkurza? Fuszerka na Wróblewskiego [zdjęcia]

20 maja 2019, 20:52, redakcja
fot. czytelnik Michał
Tydzień temu wykonawca przebudowy ul. Wróblewskiego w Gorzowie zajmował się poprawkami w rejonie skrzyżowania z ul. Górczyńską. Tam został zerwany i wylany nowy asfalt. Jednak poprawek nie przeprowadzono w zupełnie innym miejscu, gdzie przy okazji opadów deszczu droga jest zalewana.

Codziennie na wielu grupach na facebooku i na przeróżnych forach internetowych mieszkańcy Gorzowa umieszczają różnego rodzaju wpisy dotyczące tego, co ich denerwuje, z czym sobie nie radzą lub co w mieście jest po prostu nie tak i jak chcieliby, aby nasze miasto wyglądało. Dlatego też czytelnicy dzielą się razem z portalem gorzowianin.com swoimi przemyśleniami na temat Gorzowa. Tym razem czytelnik Michał opisał problem ul. Wróblewskiego.

Firma Eurovia Polska zajmowała się przebudową ul. Wróblewskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Górczyńską do posesji nr 37. Remont zakończył się pod koniec 2017 roku. Natomiast w dniach 8-9 maja wykonawca zajął się naprawą nawierzchni przy skrzyżowaniu ul. Wróblewskiego, Górczyńskiej i Ściegiennego w ramach gwarancji.

Nasz czytelnik Michał zwrócił uwagę na to, że chociaż skrzyżowanie z ul. Górczyńską zostało poprawione, to przy ul. Wróblewskiego wciąż pozostał jeden problem. Chodzi o rejon ul. Wróblewskiego przy bloku nr 39.

- Wystarczył mocniejszy deszcz, który całkowicie odciął możliwość przejścia na drugą stronę ulicy. Ktoś powie, że opady były bardzo intensywne i spadło dużo deszczu w krótkim czasie, ale taka sytuacja ma również miejsce podczas każdych opadów deszczu. Czy nawet podczas topnienia śniegu. A wszystko przez to, że skrzyżowanie podczas remontu zostało źle wypoziomowane. To natomiast powoduje, że woda zamiast spływać do studzienki, zatrzymuje się dokładnie na środku drogi – opowiada czytelnik Michał.

Podczas niedzielnych i poniedziałkowych opadów woda była również w altanie śmietankowej jak i wleciała studzienki orange. Jak podkreśla pan Michał, remont ul. Wróblewskiego, to taki rodzaj remontu przed którym było lepiej niż obecnie.

Coś Cię wkurza?

Jeżeli więc coś was denerwuje – dajcie nam znać. Nasza skrzynka jest do Waszej dyspozycji. Opiszcie swój problem. Rzeczowo i bez emocji. Bez osobistych „docinek” i co najważniejsze – bez hejtu. Dołączcie też zdjęcie – będzie nam łatwiej interweniować. Do dyspozycji są nasze wszystkie kanały komunikacji:

formularz na stronie www: gorzowianin.com/raport/zglos.html

e-mail: kontakt@gorzowianin.com

FB/messenger: www.facebook.com/gorzowianincom/

sms/mms/whatsup: 45 00 66 400

Fotoreportaż


1/5 Zalana ul. Wróblewskiego

1/5 Zalana ul. Wróblewskiego

2/5 Zalana ul. Wróblewskiego

2/5 Zalana ul. Wróblewskiego

3/5 Zalana ul. Wróblewskiego

3/5 Zalana ul. Wróblewskiego

4/5 Zalana ul. Wróblewskiego

4/5 Zalana ul. Wróblewskiego

5/5 Zalana ul. Wróblewskiego

5/5 Zalana ul. Wróblewskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości