Co mnie wkurza? Przeciągający się remont Sikorskiego

19 maja 2019, 20:46, redakcja
W połowie maja miało być całkowicie przejezdne skrzyżowanie ulic Chrobrego i Sikorskiego. Kilka dni po tym terminie, jeden z naszych czytelników postanowił zwiedzić cały teren budowy – od Rolnika do skrzyżowania z ulicą Cichońskiego.

Niedzielne, słoneczne przedpołudnie sprzyjało spacerom. Jako że ruch był niewielki, można było dokładnie przyjrzeć się pracom, jakie zostały wykonane na wspomnianym odcinku. Można było też zobaczyć dokładnie, w których miejscach opóźnienia są największe.

Już kilka dni temu było wiadomo, że oficjalny termin zakończenia inwestycji, czyli 23 sierpnia 2019 roku – nie zostanie dotrzymany (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ). Od października mają ruszyć tramwaje w kierunku Silwany. Czy do końca roku wszelkie prace zostaną zakończone? Według naszego czytelnika – to mało realne. - Strasznie mnie to wkurza, bo już dawno temu wynająłem lokal przy tej ulicy. Straty jakie poniosłem z tego tytułu sa już ogromne - mówi nasz czytelnik.

 

Coś Cię wkurza?

Jeżeli więc coś was denerwuje – dajcie nam znać. Nasza skrzynka jest do Waszej dyspozycji. Opiszcie swój problem. Rzeczowo i bez emocji. Bez osobistych „docinek” i co najważniejsze – bez hejtu. Dołączcie też zdjęcie – będzie nam łatwiej interweniować. Do dyspozycji są nasze wszystkie kanały komunikacji:

formularz na stronie www: gorzowianin.com/raport/zglos.html

e-mail: kontakt@gorzowianin.com

FB/messenger: www.facebook.com/gorzowianincom/

sms/mms/whatsup: 45 00 66 400

 

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x