Policyjny pościg za pijanym za kierowcą BMW

19 maja 2019, 09:41, red
fot. czytelniczka Marta
Policjanci z Gorzowa próbowali zatrzymać kierowcę BMW do policyjnej kontroli. Jednak mężczyzna zaczął uciekać i swoją podróż zakończył w wykopie przy ul. Sikorskiego. Okazało się, że kierowca był kompletnie pijany.

W niedzielny poranek 19 maja o godz. 6.50 rano otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Marty zdjęcia i informację o BMW, które wpadło do wykopu przy skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Dzieci Wrzesińskich. Jak ustalił portal gorzowianin.com kierujący BMW swoją podróż zakończył w wykopie, bo wcześniej uciekał przed policją.

Policyjny patrol próbował zatrzymać auto marki BMW, którym podróżował kierowca oraz pasażer. Jednak kierujący BMW nie zamierzał zatrzymać się do kontroli i zaczął uciekać przed policją. Swoją jazdę zakończył na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Dzieci Wrzesińskich. Okazało się, że mężczyzna jest kompletnie pijany.

- Kierujący samochodem marki BMW był w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna został zatrzymany i przebywa w policyjnej izbie dla osób zatrzymanych w Komendzie Miejskiej Policji, gdzie trzeźwieje. Jak tylko wytrzeźwieje usłyszy zarzuty – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kierowca BMW odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę przed policją.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x