W poniedziałek 13 maja po godz. 16.30 na drodze ekspresowej S3 koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i pojazdu obsługi drogi ekspresowej. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Deszczna, na pasie w kierunku Skwierzyny.
- Samochód ciężarowy uderzył w pojazd obsługi trasy S3. Wskutek zderzenia, doszło do rozszczelnienia się zbiornika z paliwem i pożaru. Ze zbiornika cały czas wydobywa się paliwo, który pali się na długości około 50 metrów. Dwie osoby z pojazdu obsługi trasy S3 zostały poszkodowane. Akcja gaśnicza trwa – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.
Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej i dwie karetki pogotowia. Trasa S3 jest zablokowana w obu kierunkach z uwagi na działania służb.
|
Trasa koncertowa promująca najnowszą płytę Ankh - Z Wiatrem
20 lutego 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |
|
The Legacy - tribute to Iron Maiden | Koncert na trasie KILLERS CAN WAIT 2026
4 kwietnia 2026
kup bilet |
|
Kobiecy koncert światowych przebojów
3 marca 2026
kup bilet |