Wiadomości

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

11 maja 2019, 18:48, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 159 pomiędzy Skwierzyną, a Dobrojewem doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla i samochodu marki ford fiesta. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu, a jego 11-letni syn który był pasażerem w ciężkim stanie trafił śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 18 na drodze wojewódzkiej nr 159 pomiędzy Skwierzyną, a Dobrojewem. Doszło tam do zderzenia motocyklisty oraz samochodu osobowego ford fiesta.

- Kierujący motocyklem, który wiózł ze sobą 11-letniego syna jako pasażera zderzył się z fordem fiesta. Motocyklista zginął na miejscu, natomiast chłopiec w ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala – komentuje Justyna Łętowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Droga wojewódzka nr 159 jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy. W drodze jest prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

AKTUALIZACJA

godz. 20.15 - Według nieoficjalnych informacji, kierowca forda fiesta jechał od strony Skwierzyny w kierunku Dobrojewa, natomiast motocyklista poruszał się w kierunku Skwierzyny. W pewnym momencie kierujący samochodem osobowym miał złapać pobocze, następnie auto obróciło i zjechało na przeciwległy pas którym poruszał się motocyklista. Kierujący motocyklem nie miał szans na wyhamowanie i uderzył w tył fiesty.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości