Wiadomości

19-latek roztrzaskał volkswagena o drzewo [zdjęcia]

8 maja 2019, 09:32, red
fot. OSP Różanki
W środową noc 8 maja na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami doszło do śmiertelnego wypadku. 19-latek kierujący volkswagenem passatem uderzył w drzewo, mężczyzna zginął na miejscu. Do drugi śmiertelny wypadek w tym tygodniu na drodze do Różanek.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę 8 maja po godz. 1.30 w nocy na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. 19-latek kierujący volkswagenem passatem jechał od Różanek w stronę Gorzowa.

- W pewnym momencie 19-latek kierujący volkswagenem passatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża. Niestety kierowca zginął na miejscu – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Na miejscu przez kilka godzin pracował prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Droga krajowa nr 22 była zablokowana do godz. 5 rano.

To drugie tragiczne zdarzenie w tym tygodniu. W niedzielę 5 maja również na drodze pomiędzy Gorzowem, a Różankami doszło do śmiertelnego wypadku. Wówczas zginął 48-letni kierowca toyoty, który zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

1/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

2/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

2/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

3/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

3/3 19-latek zginął uderzając w drzewo

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości