Wiadomości

Nowe ścieżki rowerowe w Gorzowie

7 maja 2019, 11:05, red
fot. archiwum
Trwa budowa ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Piłsudskiego, Alei ks. Andrzejewskiego i ul. Roosevelta. Natomiast we wtorek 7 maja ruszyły prace przy ul. Fabrycznej.

Pod koniec kwietnia rozpoczęły się prace związane z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Czereśniową do ronda Piłsudskiego oraz przy Alei ks. Andrzejewskiego i ul. Roosevelta.

Wykonawca przystąpił do rozbiórki istniejących nawierzchni chodnika. W związku z tymi pracami nie występują obecnie utrudnienia w ruchu kołowym. Jedynie piesi kierowani są na chodniki zlokalizowane po drugiej stronie ulicy.

Z kolei we wtorek 7 maja rozpoczęły się również prace związane z budową drogi rowerowej przy ul. Fabrycznej na odcinku od ronda ks. Sadownika do ul. Waryńskiego. W związku z pracami, kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu.

Zwężona została północna strona jezdni na odcinku kilkudziesięciu metrów, Natomiast chodnik zostanie całkowicie camknięty. W rejonie prowadzonych robót będzie obowiązywał ruch wahadłowy. Prace będą prowadzone etapowo.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości