Wiadomości

Dachowanie pod Gorzowem

3 maja 2019, 12:30
fot. OSP Janczewo
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy na drodze z Janczewa do Gorzowa. Kierująca samochodem osobowym próbowała prawdopodobnie uniknąć zderzenia z dzikami, które wybiegły na jezdnię i wpadła w poślizg. Auto dachowało i zatrzymało się w rowie.

W nocy z czwartku 2 maja na piątek 3 maja około godz. 0.37 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 158 z Janczewa do Gorzowa. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie.

- Kierująca samochodem osobowym jechała od strony Janczewa w kierunku Gorzowa. Tuż przed Wawrowem kobieta wpadła w poślizg i straciła panowanie nad autem. Wskutek czego samochód dachował i zatrzymał się w rowie – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Kobieta kierująca osobówką została poszkodowana i trafiła do gorzowskiego szpitala na badania. Według nieoficjalnych informacji, na drogę kobiecie miały wybiegnąć dziki. Kierująca osobówką chciała uniknąć zderzenia ze zwierzętami i wpadła w poślizg.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości