Wiadomości

Kilka godzin szukali 12-latki

2 maja 2019, 10:39
fot. archiwum
W nocy z jednego z mieszkań na Placu Słonecznym w Gorzowie wyszła 12-letnia dziewczynka. Do poszukiwań dziecka zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów. Po blisko 6 godzinach poszukiwań, dziewczynka odnalazła się cała i zdrowa.
- Od godz. 3 na terenie Gorzowskich Muraw oraz osiedla Słonecznego trwały poszukiwania 12-letniej dziewczynki, która w samej bieliźnie wyszła z domu – napisał w wiadomości do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Krzysztof.

Poszukiwania potwierdza policja. W nocy ze środy 1 maja na czwartek 2 maja dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że około godz. 3 w nocy z jednego mieszkań na Placu Słonecznym miała wyjść 12-letnia dziewczynka.

- Rozpoczęły się poszukiwania dziecka. O godz. 7 rano został ogłoszony alarm dla jednostki i do poszukiwań zostało zaangażowanych kilkudziesięciu policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci sprawdzali nie tylko terem os. Słonecznego, ale również rezerwat Gorzowskie Murawy i os. Europejskie. Po godz. 9 policjanci otrzymali sygnał, że dziewczynka odnalazła się cała i zdrowa. Policja nie zdradza okoliczności w jakich dziecko wyszło z domu oraz zostało odnalezione.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości