Na żużel? Pieszo lub autobusem

30 kwietnia 2019, 17:09
fot. Lubuska policja
W niedzielę 5 maja na stadionie żużlowym przy ul. Śląskiej odbędą się lubuskie derby pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra. Policjanci apelują do kibiców, aby zamiast jechać autem pod stadion, wybrali się na mecz pieszo lub skorzystali z komunikacji miejskiej.

Żużlowe derby ziemi lubuskiej pomiędzy Gorzowem, a Zieloną Górą przyciągają zawsze na stadion im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej tłumy kibiców. Najbliższy mecz pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra odbędzie się w niedzielę 5 maja o godz. 19. Dlatego też policjanci apelują do kibiców o nie przyjeżdżanie autami pod stadion.

- Proponujemy, aby na mecz wybrać się pieszo lub komunikacją miejską. Tym bardziej, że chętnych do obejrzenia tego spotkania będzie dużo i mogą występować spore utrudnienia dotyczące wjazdu w okolice stadionu. Związane jest to przede wszystkim z remontami i ograniczoną ilością miejsc parkingowych przy stadionie. Ponadto auta pozostawione w niedozwolonych miejscach stwarzają zagrożenie i utrudniają, a nawet uniemożliwiają przejazd służbom ratunkowym – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W drodze na stadion będą ustawione policyjne patrole, które będą czuwały nad bezpieczeństwem kibiców.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości