Wiadomości

Na żużel? Pieszo lub autobusem

30 kwietnia 2019, 17:09
fot. Lubuska policja
W niedzielę 5 maja na stadionie żużlowym przy ul. Śląskiej odbędą się lubuskie derby pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra. Policjanci apelują do kibiców, aby zamiast jechać autem pod stadion, wybrali się na mecz pieszo lub skorzystali z komunikacji miejskiej.

Żużlowe derby ziemi lubuskiej pomiędzy Gorzowem, a Zieloną Górą przyciągają zawsze na stadion im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej tłumy kibiców. Najbliższy mecz pomiędzy Stalą Gorzów, a Falubazem Zielona Góra odbędzie się w niedzielę 5 maja o godz. 19. Dlatego też policjanci apelują do kibiców o nie przyjeżdżanie autami pod stadion.

- Proponujemy, aby na mecz wybrać się pieszo lub komunikacją miejską. Tym bardziej, że chętnych do obejrzenia tego spotkania będzie dużo i mogą występować spore utrudnienia dotyczące wjazdu w okolice stadionu. Związane jest to przede wszystkim z remontami i ograniczoną ilością miejsc parkingowych przy stadionie. Ponadto auta pozostawione w niedozwolonych miejscach stwarzają zagrożenie i utrudniają, a nawet uniemożliwiają przejazd służbom ratunkowym – podkreśla Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W drodze na stadion będą ustawione policyjne patrole, które będą czuwały nad bezpieczeństwem kibiców.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości