Wiadomości

Pijany agresor na Placu Staromiejskim [zdjęcia]

28 kwietnia 2019, 19:35
fot. gorzowianin.com
Pijany i agresywny 35-latek zaczepiał mieszkańców na Placu Staromiejskim w Gorzowie. Jego ofiarą padł w końcu starszy mężczyzna, który doznał obrażeń głowy. Okazało się, że agresor miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia.

- Na Placu Staromiejskim coś się stało. Na murku siedzi mężczyzna z kajdankami na rękach, jest policja i pogotowie – poinformował pod numerem telefonu 45 00 66 400 nasz czytelnik. Faktycznie, w niedzielę 28 kwietnia około godz. 17.30 doszło do zdarzenia z udziałem nietrzeźwego agresora, który pobił innego mężczyznę. Na miejscu pojawiły się dwa policyjne radiowozy i karetka pogotowia.

- 35-letni mieszkaniec Gorzowa, który był pod wpływem alkoholu był agresywny i zaczepiał osoby znajdujące się w okolicach parkingu przy ul. Plac Staromiejski. W pewnym momencie doszło do naruszenia nietykalności cielesnej starszego mężczyzny. Ranny mężczyzna został przekazany pod opiekę pogotowia. Natomiast 35-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, miał w swoim organizmie ponad 3 promile alkoholu – opowiada Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Starszy mężczyzna, który został zaatakowany, doznał obrażeń głowy. Został opatrzony przez zespół pogotowia ratunkowego. Jak podkreśla policja, pokrzywdzony mężczyzna będzie musiał złożyć zawiadomienie, tak aby agresor mógł stanąć przed sądem i odpowiedzieć za naruszenie nietykalności cielesnej. 35-latkowi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/5 Agresor na Placu Staromiejskim

1/5 Agresor na Placu Staromiejskim

2/5 Agresor na Placu Staromiejskim

2/5 Agresor na Placu Staromiejskim

3/5 Agresor na Placu Staromiejskim

3/5 Agresor na Placu Staromiejskim

4/5 Agresor na Placu Staromiejskim

4/5 Agresor na Placu Staromiejskim

5/5 Agresor na Placu Staromiejskim

5/5 Agresor na Placu Staromiejskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości