Wiadomości

Policja apeluje do kibiców jadących do Leszna

28 kwietnia 2019, 12:11
fot. Lubuska policja
W niedzielne popołudnie 28 kwietnia w Lesznie odbędzie się mecz żużlowy pomiędzy drużyną Stali Gorzów, a miejscową Unią Leszno. Dlatego też policja prosi kibiców jadących samochodami, aby poruszali się polecaną trasą i zwracali uwagę na służby, które będą pomagać w dotarciu do miejsc parkingowych.

W niedzielę 28 kwietnia o godz. 16 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się mecz żużlowy pomiędzy Unią Leszno, a Stalą Gorzów. W związku z zawodami, leszczyńska policja apeluje do kierowców z Gorzowa, którzy planują wyjazd do Leszna, aby skorzystali z ich wskazówek. Te mają ułatwić kibicom dotarcie na zawody i do miejsc parkowania.

- Jadąc od strony Wschowy, drogą krajową nr 12, za miejscowością Lasocice należy wjechać na drogę ekspresową S5 na węźle Leszno Zachód i kierować się na Wrocław. Następnie zjechać na zjeździe nr 47, kierunek Leszno Południe. Dalej należy kierować się na Leszno/Robczysko. Wjeżdżając do Leszna drogą wojewódzką 323 na pierwszym skrzyżowaniu świetlnym (przed Galerią Leszno) należy skręcić w lewo w ul. Geodetów, następnie ul. Usługową i do Okrężnej, gdzie vis a vis Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie znajduje się parking dla samochodów kibiców przyjezdnych – opowiada Monika Żymełka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Na najważniejszych skrzyżowaniach w Lesznie będą stały policyjne patrole, które będą pomagać kierowcom we wskazaniu najlepszej drogi dojazdu pod stadion oraz do miejsc parkingowych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości