Czysty Gorzów? Mieszkańcy znów posprzątają miasto

27 kwietnia 2019, 10:09, red
fot. facebook.com/gorzowtomy
W niedzielę 28 kwietnia odbędzie się kolejna akcja miejskiego sprzątania. Społecznicy z Gorzów To My zachęcają gorzowian wspólnego sprzątania miasta. Tym razem akcja odbędzie się na osiedlu Piaski.

Do tej pory odbyły się już dwie akcje społecznego sprzątania miejskich terenów, którą zorganizowała inicjatywa społeczna "Gorzów To My", a w którą zaangażowali się chętnie mieszkańcy Gorzowa. Podczas sprzątania terenów na os. Sady i nad rzeką Wartą udało się zebrać 21 ton śmieci.

W niedzielę 28 kwietnia odbędzie się już trzecia akcja sprzątania. Tym razem społecznicy zajmą się porządkowaniem os. Piaski. Zbiórka o godz. 10 przy stawku na Błotnej. Następnie zebrane osoby przejdą w stronę lasku przy skrzyżowaniu ul. Kuratowskiej i Błotnej, gdzie odbędzie się właściwe sprzątanie. Organizatorzy zapewniają rękawice i worki na śmieci. Zostanie również podstawiony kontener na zebrane odpady.

- Każdy oczywiście może przyjść na tyle czasu ile będzie mógł, do sprzątania będzie można również dołączyć w każdym dowolnym momencie. Dlatego też zapraszamy wszystkich, w tym rodziny z dziećmi do udziału w akcji sprzątania, która potrwa do godz. 13 - podkreśla Marek Rybka, organizator akcji.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości