Wiadomości

Wymień odpady na bilety

26 kwietnia 2019, 11:12, red
W sobotę 27 kwietnia w Gorzowie odbędzie się kolejna akcja "Wymień odpady na kulturalne wypady". Każdy mieszkaniec Gorzowa, który przyniesie na plac GRH plastikowe butelki lub zużyty sprzęt RTV-AGD otrzyma bilety na wydarzenia kulturalne lub sportowe. Start imprezy o godz. 12.

"Wymień odpady na kulturalne wypady" to akcja, której organizatorem jest miejska spółka Inneko, która chce aby mieszkańcy Gorzowa segregowali śmieci nadające się do recyklingu. Kolejna edycja wydarzenia już w sobotę 27 kwietnia na placu targowym Gorzowskiego Rynku Hurtowego przy ul. Targowej.

Każda osoba, która w sobotę w godz. 12-17 przyniesie na plac 20 butelek plastikowych lub 20 puszek aluminiowych po napojach otrzyma bilet na wydarzenie kulturalne, sportowe lub do restauracji. Wejściówki otrzymają również osoby, które przyniosą 5 kg makulatury czy też 1 sztukę dużego RTV-AGD lub 3 sztuki małego RTV-AGD.

Podczas poprzedniej akcji udało się zebrać 1380 kilogramów makulatury, 100 kilogramów plastikowych butelek, 200 kilogramów puszek aluminiowych i 2400 kilogramów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od mieszkańców Gorzowa.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości