Gorzowski urząd z darmowym wi-fi

24 kwietnia 2019, 19:24, red
fot. archiwum
Urzędnicy szukają firmy, która chciałaby zająć się dostawą urządzeń na potrzebę budowy sieci bezprzewodowej oraz zakupu usługi HotSpot dla gorzowskiego magistratu. Tym samym na początku wakacji mieszkańcy Gorzowa mogliby korzystać z darmowego wi-fi na terenie urzędu.

Miasto chce, aby usługa HotSpot została uruchomiona na terenie całego obiektu Urzędu Miasta Gorzowa znajdującego się przy ul. Sikorskiego. Tym samym wszystkie osoby odwiedzające gorzowski magistrat będą mogły skorzystać, z bezpłatnego i publicznego dostępu do internetu. Wszystko to pod warunkiem rejestracji i personalizacji na dedykowanej stronie informacyjnej, umożliwiającej również promocję usług elektronicznych realizowanych w Urzędzie Miasta Gorzowa.

Władze Gorzowa ogłosiły właśnie zapytanie ofertowe na dostawę, instalację oraz konfigurację 31 urządzeń wraz z oprogramowaniem na potrzeby budowy sieci bezprzewodowej oraz zakup usługi HotSpot wraz z uruchomieniem i świadczeniem usługi przez okres 3 lat.

Termin dostawy, instalacji, konfiguracji urządzeń i oprogramowania sieci bezprzewodowej oraz uruchomienia usługi HotSpot nastąpi w ciągu 25 dni roboczych od podpisania umowy z wykonawcą. Miasto czeka na oferty firm do czwartku 2 maja.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości