Brak chętnych na Przemysłówkę

24 kwietnia 2019, 11:13
fot. archiwum
Po raz kolejny przetarg na przebudowę budynku Przemysłówki w centrum Gorzowa zakończył się fiaskiem. Wszystko przez to, że do magistratu nie wpłynęły żadne oferty i przetarg zostanie unieważniony.

Gorzowski magistrat ogłosił przetarg na "Modernizację nowo nabytych nieruchomości", czyli budynku Przemysłówki przy ul. Wełniany Rynek. Na inwestycję miasto miało przeznaczone 6 mln 400 tys. zł. Chętne firmy mogły zgłaszać się do środy 24 kwietnia. Jak się okazało, do przetargu nie wpłynęła żadna oferta, tym samym postępowanie zostanie unieważnione przez urzędników.

To już kolejne nieudane podejście do remontu Przemysłówki. W poprzednim przetargu co prawda wpłynęły oferty, ale przewyższały one znacznie założony budżet. Tym razem nie było w ogóle chętnych do zajęcia się inwestycją, a to oznacza że remont kupionego za 5 mln 900 tys. zł wieżowca zostanie ponownie przełożony.

Miasto chciało, aby budynek Przemysłówki został wyremontowany do 15 listopada 2019 roku, a wykonawca zajął się przebudową piętra 4, 5 i 6 według dokumentacji projektowej obejmującej etap I oraz piętra 7 według dokumentacji projektowej obejmującej etap II i uzyskania pozwolenia na ich użytkowanie wraz z niezbędnymi robotami na pozostałych kondygnacjach. Remontu miała doczekać się również piwnica, parter, piętro 1, 2, 3, 8 i 9.


Podziel się

Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x