Zwłoki mężczyzny na Słonecznej

23 kwietnia 2019, 22:28, red
fot. Dawid Nowakowski
We wtorkowy wieczór na chodniku przy ul. Słonecznej w Gorzowie został znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, ale lekarz niestety stwierdził zgon mężczyzny. Prokurator zdecyduje czy ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Informację o tym, że coś się dzieje przy ul. Słonecznej w Gorzowie otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem 45 00 66 400. - Na chodniku leży ciało przykryte czarnym workiem – napisał do nas czytelnik.

Okazało się, że przed godz. 22 na chodniku pod jednym ze sklepów został znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, niestety lekarz stwierdził zgon.

- Dostaliśmy od pogotowia informację o tym, że na ulicy zmarł mężczyzna. Na miejsce został wysłany patrol, który zabezpiecza teren. Ponadto policjanci przeprowadzają wstępne czynności. Z kolei prokurator zdecyduje o tym czy ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Póki co, nie jest znana tożsamość zmarłego mężczyzny. Nie wiadomo również czy był to zgon z przyczyn natrualnych czy przyczyniły się do niego osoby trzecie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości