Wiadomości

Zwłoki mężczyzny na Słonecznej

23 kwietnia 2019, 22:28, red
fot. Dawid Nowakowski
We wtorkowy wieczór na chodniku przy ul. Słonecznej w Gorzowie został znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, ale lekarz niestety stwierdził zgon mężczyzny. Prokurator zdecyduje czy ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok.

Informację o tym, że coś się dzieje przy ul. Słonecznej w Gorzowie otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem 45 00 66 400. - Na chodniku leży ciało przykryte czarnym workiem – napisał do nas czytelnik.

Okazało się, że przed godz. 22 na chodniku pod jednym ze sklepów został znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Na miejsce zostało wezwane pogotowie, niestety lekarz stwierdził zgon.

- Dostaliśmy od pogotowia informację o tym, że na ulicy zmarł mężczyzna. Na miejsce został wysłany patrol, który zabezpiecza teren. Ponadto policjanci przeprowadzają wstępne czynności. Z kolei prokurator zdecyduje o tym czy ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Póki co, nie jest znana tożsamość zmarłego mężczyzny. Nie wiadomo również czy był to zgon z przyczyn natrualnych czy przyczyniły się do niego osoby trzecie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości