Wiadomości

Tragiczny wypadek koło Strzelec Krajeńskich

23 kwietnia 2019, 09:17, red
fot. Lubuska policja
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło do drodze wojewódzkiej nr 156 ze Strzelec do Barlinka. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych – seata i renault zginął 18-letni mężczyzna, a 6 osób zostało rannych.

W nocy z poniedziałku 22 kwietnia na wtorek 23 kwietnia kilka minut po północy na drodze wojewódzkiej 156 ze Strzelec Krajeńskich do Barlinka doszło do tragicznego wypadku. Na wysokości miejscowości Wielisławice doszło zderzenia dwóch samochodów osobowych – seata toledo i renault laguna. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie.

- Kiedy na miejsce przyjechały służby, seat i renault leżały w rowie po obu stronach drogi. W wyniku wypadku zostało poszkodowanych 6 osób. Niestety na miejscu zginął 18-letni pasażer renault. Policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku pod nadzorem prokuratora – komentuje Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Strzelcach Krajeńskich.

Wszystkie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali. Doznały przede wszystkim obrażeń głowy oraz złamań kończyn. Droga wojewódzka nr 156 była zablokowana przez kilka godzin.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości