Wiadomości

Pożar domu pod Gorzowem

22 kwietnia 2019, 10:15
fot OSP Lubiszyn
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru domu oraz budynków gospodarczych na terenie tartaku w miejscowości Ściechów. Na miejsce zostało wysłanych 16 zastępów straży pożarnej.

Do pożaru w miejscowości Ściechów w gminie Lubiszyn doszło w około godz. 1.20 w nocy z niedzieli 21 kwietnia na poniedziałek 22 kwietnia. Ogień objął budynek mieszkalny na terenie tartaku, w którym mieszkało 6 osób. Wszystkie osoby ewakuowały się z budynku same, jeszcze przed przybyciem na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej. Do walki z ognień zostało wysłanych 16 zastępów straży pożarnej.

- Pożarem był objęty dom jednorodzinny, w którym spaliło się poddasze użytkowe, a zalaniu i zniszczeniu uległ parter budynku. Ponadto ogień strawił dwa garaże oraz wyposażenie zakładu stolarskiego, w tym wózek widłowy czy składowane deski - komentuje Dariusz Szymura, rzecznik prasowy lubuskiej straży pożarnej.

Osobom ewakuowanym nic się nie stało. Przyczyna pożaru póki co nie jest znana, to ustali biegły. Straż pożarna zakończyła działania przy dogaszaniu pożaru o godz. 6.20.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości