Wiadomości

Alarm w autobusie MZK

20 kwietnia 2019, 09:43, red
fot. archiwum
W autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie został ogłoszony alarm. Wszystko przez to, że w pojeździe znaleziono porzuconą czarną walizkę. Kierowca autobusu linii 103 oraz pasażerowie zostali ewakuowani.

W sobotni poranek 20 kwietnia przed godz. 9 w autobusie linii 103 Miejskiego Zakładu Komunikacji został ogłoszony alarm. Wszystko przez to, że w pojeździe znalazła się porzucona czarna walizka. Na miejsce została wezwana policja, a kierowca zatrzymał się na przystanku przy ul. Grobla i ewakuował siebie i pasażerów z autobusu.

- Kobieta, która czekała na przystanku znalazła porzuconą czarną walizkę i przekazała ją kobiecie, która kierowała autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji. Podjęto decyzję o zatrzymaniu pojazdu i ewakuacji zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Na miejsce został wysłany patrol policji, który sprawdził zawartość walizki. W środku znajdowały się kanapki i rzeczy osobiste - komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak podaje Maludy, pasażerka zabrała walizkę z przystanku, bo inny pasażer miał się zagapić i nie wziąć jej ze sobą do autobusu.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości