Wiadomości

Wiemy, kto wystąpi na Dni Gorzowa 2019!

18 kwietnia 2019, 13:52
fot. Dawid Nowakowski
Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w połowie czerwca na nadwarciańskich błoniach przy ul. Fabrycznej. Miejska impreza potrwa trzy dni, a na scenie zobaczymy takich artystów jak m.in. Nosowska, Gooral czy Strachy na Lachy.

Od 2015 roku Dni Gorzowa odbywały się na przełomie czerwca i lipca na nadwarciańskich błoniach przy ul. Fabrycznej. Taką tradycję wprowadził prezydent Jacek Wójcicki, który chciał aby święto miasta odbywało się właśnie jak najbliżej daty nadania praw miejskich Gorzowowi. Wyjątkiem był 2018 rok, kiedy święto miasta zostało przełożone na 8-10 czerwca z uwagi mistrzostwa świata w piłce nożnej, które trwały od połowy czerwca do połowy lipca.

W tym roku, Dni Gorzowa odbędą się rwónież w połowie czerwca - imprezę zaplanowano na 14-16 czerwca na błoniach przy moście żelaznym.

Przez trzy dni imprezy na scenie wystąpią tacy artyści jak Katarzyna Nosowska, Strachy na Lachy, The Dumplings, Witek Muzyk Ulicy, Planbe, Gooral, Łobuzy, Antigua Big Band, Gra Sów, The Radioactive, Electric Lights Orchestra Classic oraz Phil Bates & Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości