Wiadomości

Świętuj z nami 7. urodziny NoVa Park

18 kwietnia 2019, 08:34, informacja prasowa
18 kwietnia NoVa Park obchodzi 7. urodziny! Z tej okazji na klientów NoVa Park czekają m.in. warsztaty pieczenia i dekorowania urodzinowych muffinek oraz konkursy z nagrodami.

Nic tak nie cieszy jak impreza urodzinowa! Już 18 kwietnia w godzinach 11.00-19.00, oprócz kulinarnych atrakcji i konkursów z nagrodami, najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli zajrzeć do kącika kreatywnego z najpopularniejszymi klockami na świecie – LEGO®, malowaniem buziek oraz studiem tatuaży. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wspólne odśpiewanie „100 lat!” oraz smakowanie urodzinowego tortu, które zaplanowano na godzinę 17.00. Imprezę poprowadzi wokalistka, która podczas wydarzenia będzie również śpiewać urodzinowe przeboje.

„Świętujemy 7. urodziny NoVa Park! Czego możemy sobie życzyć z tej okazji? Przede wszystkim tak wspaniałych klientów jak przez te ostatnie 7 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy w czwartek 18 kwietnia na urodzinowe atrakcje. Będziemy piec i dekorować urodzinowe babeczki, malować buzie i tatuaże, przeprowadzać konkursy z nagrodami oraz częstować urodzinowym tortem. Jest okazja do zabawy dla całej rodziny! Nie może Was zabraknąć!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w atrakcjach zaplanowanych na 7. urodziny NoVa Park jest bezpłatny.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości