Wielkanocne zakupy last minute

17 kwietnia 2019, 16:25
fot. gorzowianin
Sklepy na terenie Gorzowa będą znacznie krócej otwarte w Wielką Sobotę, niż ma to miejsce co weekend. Sprawdziliśmy jak wygląda możliwość zrobienia zakupów na ostatnią chwilę w sobotę 20 kwietnia tuż przed Wielkanocą.

W Wielką Sobotę, czyli 20 kwietnia sklepy dużych sieci oraz galerie handlowe zostaną zamknięte wcześniej, niż zazwyczaj. Zakupy po południu będziemy mogli zrobić jedynie w osiedlowych sklepach, gdzie sprzedają sami właściciele oraz na stacjach benzynowych. Dlatego jeżeli ktoś planował zrobić zakupy na ostatnią chwilę, lepiej tego nie robić, bo mogą być spore kolejki przy kasach.

Z kolei w niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek sklepy będą zamknięte. Poniżej przedstawiamy w jakich godzinach będą otwarte sklepy i galerie handlowe w sobotę 20 kwietnia oraz w Wielkanoc.

Żabka i Freshmarket -

Żabka i Fresh Market w Wielką Sobotę będą otwarte do godz. 14, o przedłużeniu otwarcia poszczególnych sklepów będą decydować właściciele.

Biedronka

Biedronki będą czynne krócej niż zazwyczaj. Sklep 20 kwietnie będzie czynny do godz. 13. W niedzielę 21 kwietnia i poniedziałek 22 kwietnia sklepy będą zamknięte.

Lidl

Nieco krócej czynne będą sklepy sieci Lidl. W Wielką sobotę sklepy będą otwarte do godz. 12.30. W niedzielę i poniedziałek wszystkie sklepy będą zamknięte.

Intermarche

W Wielką sobotę sklepy Intermarche w Gorzowie są otwarte do godz. 13. Natomiast w niedzielę i poniedziałek, wszystkie  sklepy będzą nieczynne.

Netto

W Netto w sobotę zakupy zrobimy jedynie do godziny 13. Z kolei 21 i 22 kwietnia sklepy będą zamknięte.

Tesco

Hipermarkety Tesco w Gorzowie przy Górczyńskiej i Słowiańskiej czynne będą do godziny 13. W Wielkanoc i Lany Poninedziałek sklepy Tesco będą zamknięte.

Kaufland

Sklep Kaufland przy ulicy Matejki w sobotę czynny będzie do godziny 13. Z kolei w niedzielę i poniedziałek będzie zamknięty.

Piotr i Paweł

Sklep Piotr i Paweł znajdujący w Nova Park będzie czynny 20 kwietnia do godz. 13.30. W niedzielę i poniedziałek będzie zamknięty.

Galeria Askana

Galeria w centrum Gorzowa w Wielką Sobotę będzie czynna zaledwie do godziny 13.30. Natomiast kino Helios będzie grało zgodnie z repertuarem. Z kolei w Wielkanoc zarówno galeria handlowa, jak i kino będzie nieczynne. Natomiast już w poniedziałek kino będzie grało zgodnie z repertuarem, a sama galeria będzie zamknięta.

Centrum handlowe Nova Park

W sobotę centrum handlowe Nova Park będzie otwarte do godziny 13.30, natomiast siłownia będzie czynna do godz. 21. Natomiast w niedzielę i poniedziałek zarówno centrum handlowe, jak i siłownia będą zamknięte.

Galeria Manhattan

Zakupy w Galerii Manhattan będziemy mogli zrobić w sobotę 20 kwietnia do godziny 13.30. Na seanse kino Cinema 3D zaprasza zarówno w sobotę, niedzielę, jak i poniedziałek zgodnie z repertuarem.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości