Wiadomości

Pierwszy fragment Sikorskiego otwarty

17 kwietnia 2019, 10:35
fot. archiwum
W środę 17 kwietnia wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego otworzył pierwszy fragment remontowanej drogi na odcinku od ul. Herberta i Dzieci Wrzesińskich do ul. Hejmanowskiej. Tym samym została zmieniona organizacja ruchu.

Z opóźnieniem, ale w końcu został otwarty pierwszy odcinek wyremontowanej ul. Sikorskiego od skrzyżowania ul. Herberta i Dzieci Wrzesińskich do ul. Hejmanowskiej. Co prawda, to tylko fragment mający niewiele ponad 100 metrów, ale zmienia organizację ruchu w centrum i usprawnia dojazd do Urzędu Miasta Gorzowa. Zmiany obowiązują od środy 17 kwietnia.

Tym samym kierowcy mogą wjechać kierowcy mogą wjechać z ul. Hejmanowskiej w lewo w ul. Sikorskiego, a następnie pojechać w prawo w ul. Dzieci Wrzesińskich lub skręcić w lewo w ul. Herberta. Udostępniony jest również przejazd w obu kierunkach przez skrzyżowanie Herberta/Dzieci Wrzesińskich oraz ul. Sikorskiego w kierunku ul. Warszawskiej.

Wykonawca zamknął za to skrzyżowanie ul. Sikorskiego, Pionierów i Wełniany Rynek. Z związku z tym kierowcy nie mogą przejechać z ul. Pionierów w ul. Wełniany Rynek. Można dojechać tam z ulicy Spichrzowej przez ul. Hejmanowskiej, Sikorskiego, Dzieci Wrzesińskich i łącznik pomiędzy ul. Dzieci Wrzesińskich, a ul. Wełniany Rynek. Od strony północnej jest możliwość dojazdu ulicami Jagiełły i Dzieci Wrzesińskich. Z uwagi na zawężony przekrój wjazdu z ul. Dzieci Wrzesińskich w ul. Sikorskiego, pierwszeństwo przejazdu będą określały odpowiednie znaki drogowe.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości