Wiadomości

Pierwszy fragment Sikorskiego otwarty

17 kwietnia 2019, 10:35
fot. archiwum
W środę 17 kwietnia wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego otworzył pierwszy fragment remontowanej drogi na odcinku od ul. Herberta i Dzieci Wrzesińskich do ul. Hejmanowskiej. Tym samym została zmieniona organizacja ruchu.

Z opóźnieniem, ale w końcu został otwarty pierwszy odcinek wyremontowanej ul. Sikorskiego od skrzyżowania ul. Herberta i Dzieci Wrzesińskich do ul. Hejmanowskiej. Co prawda, to tylko fragment mający niewiele ponad 100 metrów, ale zmienia organizację ruchu w centrum i usprawnia dojazd do Urzędu Miasta Gorzowa. Zmiany obowiązują od środy 17 kwietnia.

Tym samym kierowcy mogą wjechać kierowcy mogą wjechać z ul. Hejmanowskiej w lewo w ul. Sikorskiego, a następnie pojechać w prawo w ul. Dzieci Wrzesińskich lub skręcić w lewo w ul. Herberta. Udostępniony jest również przejazd w obu kierunkach przez skrzyżowanie Herberta/Dzieci Wrzesińskich oraz ul. Sikorskiego w kierunku ul. Warszawskiej.

Wykonawca zamknął za to skrzyżowanie ul. Sikorskiego, Pionierów i Wełniany Rynek. Z związku z tym kierowcy nie mogą przejechać z ul. Pionierów w ul. Wełniany Rynek. Można dojechać tam z ulicy Spichrzowej przez ul. Hejmanowskiej, Sikorskiego, Dzieci Wrzesińskich i łącznik pomiędzy ul. Dzieci Wrzesińskich, a ul. Wełniany Rynek. Od strony północnej jest możliwość dojazdu ulicami Jagiełły i Dzieci Wrzesińskich. Z uwagi na zawężony przekrój wjazdu z ul. Dzieci Wrzesińskich w ul. Sikorskiego, pierwszeństwo przejazdu będą określały odpowiednie znaki drogowe.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości