Wiadomości

Mieszkanie komunalne za remont

16 kwietnia 2019, 11:31
Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 19 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Termin składania ofert upływa 30 kwietnia 2019 roku.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2019, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przeznaczył kolejnych 19 mieszkań komunalnych do remontu. Warunek jest jeden – przyszły najemca musi je wyremontować we własnych zakresie, bez zwrotu kosztów. A w niektórych lokalach roboty jest sporo. Co istotne, remont należy wykonać w terminie sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy użyczenia.

Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 23,29 m.kw. do 51,09 m.kw., które znajdują się przy ul. Krótkiej, Mieszka I, Słonecznej, Zielonej, Sikorskiego, Al. Konstytucji 3 Maja, Pocztowej, Koniawskiej, Zbąszyńskiej, Kobylogórskiej, św. Jerzego, Drzymały, Kwiatowej, Chrobrego, Al. 11 Listopada oraz ul. 30 Stycznia.

Wykaz 19 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 (elektroniczna tablica ogłoszeń). Oferty można składać do 30 kwietnia.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości